Yaşam Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaşam Rpg

Hayat rpg

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Splendor Ramirez

YazarMesaj
Soap MacTavish
Basketbolcu
Basketbolcu
Soap MacTavish

Kişi sayfası
Para:
Splendor Ramirez Left_bar_bleue32000/50000Splendor Ramirez Empty_bar_bleue  (32000/50000)

Splendor Ramirez Empty
MesajKonu: Splendor Ramirez   Splendor Ramirez Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 11:08 pm

Burada kalıyorum gün geçtikçe RPG Yapcam
Soap MacTavish
Basketbolcu
Basketbolcu
Soap MacTavish

Kişi sayfası
Para:
Splendor Ramirez Left_bar_bleue32000/50000Splendor Ramirez Empty_bar_bleue  (32000/50000)

Splendor Ramirez Empty
MesajKonu: Geri: Splendor Ramirez   Splendor Ramirez Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:32 am

Splendor Ramirez Basketbol macerası

Evet America Miamide Başlayan basketbol maçı başlamıştı takımımızın
Miami Heat Karşımızdaki takım Phoenix Suns du Takımımız ilk başlarda kötüye gidiyordu.Sonra oyuna ben girdim yedek kulesinde bekliyordum koç sayesinde oyuna girdim ve Tam 3 tane Basket atabildim Phoenix Suns Bizden Öndeydi tam 5 sayı öndeydi Takım çok yorulmuştu 1.yarı bitti ve Koçumuz dediki ‘’Çok kötü oynuyorsunuz Sizden Nefret ediyorum Seyirciler Bize güveniyor hadi gidin ve bu maçı alın!’’ diyerek bizi gururlandırdı ve Ben 1 tane Basket attım takım arkadaşlarımda Basket attı Ve 1 sayı öne geçerek biz Kazandık yani MİAMİ SEAT

Splendor Ramirez eve yorgun bi şekilde Girer bir banyo yapıp uyur...

Splendor Ramirez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James Ramirez Evi